top of page

Pokochaj Siebie

Poczuj się Kobieca, pewna siebie i Atrakcyjna — zrób to dla siebie!

Ja Ci w tym pomogę!

Sesjaw w wodzie
DSC09320.jpg

Czym jest sesja "Pokochaj Siebie"?

Sesja Kobieca "Pokochaj Siebie", to wyjątkowe przeżycie, jakiego jeszcze nie doświadczyłaś. Sesja jest zaprojektowana specjalnie dla Ciebie.

 

To szansa, aby pozwolić sobie na chwilę dla siebie i celebrować swoje piękno. Zasługujesz na ten czas, aby poczuć się szczęśliwie.

Chcę pokazać Ci Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno, robiąc Ci wspaniałe zdjęcia.

Jeśli masz ten problem:

Czujesz czasem, że chciałabyś zrobić coś tylko dla siebie?

Chciałabyś poczuć się znów mega atrakcyjna, pożądana, piękna?

Brakuje Ci pewności siebie?

Chciałabyś podnieść poczucie własnej wartości?

Chcesz się poczuć dobrze?

Masz obiekcje co do siebie? Do swojego wyglądu?

Przejmujesz się wszystkim i nie masz czasu na odpoczynek i chwilę relaksu?

Nie wiesz jak uwierzyć w siebie?

Chcesz zacząć coś nowego?

Brzmi znajomo? Jeśli utożsamiasz się przynajmniej z jednym z tych problemów, to Przeżycie sesji "POKOCHAJ SIEBIE" jest właśnie dla Ciebie!

Kim jestem?

DSC_0830-2_edited.jpg

Jestem Mateusz i jestem fotografem.
 

Uwielbiałem "łapać" ulotność chwili i móc do nich wracać w dowolnym momencie. Fotografia dała mi w życiu wiele radości w tym wiele wygranych konkursów fotograficznych. 


Dzięki fotografii poznałem również moją obecną dziewczynę, dla której wtedy robiłem sesję. Później zdradziła mi, że dzięki tej sesji poczuła większą pewność siebie, że czuje się o wiele bardziej atrakcyjna, bo wydobyłem to z niej na fotografiach. To dało mi do zrozumienia, że fotografia to nie tylko obraz, ale także przeżycie, które może wiele zmienić w naszym życiu.

To właśnie chcę Wam podarować - przeżycie.

Chciałbym uświadomić kobietom, że mogą być piękne i czuć się zmysłowo niezależnie od kształtu, wieku.

Uwierz w to, a efekty z sesji kobiecej zachwycą Ciebie i każdego, z kim się nimi podzielisz!

Co jeśli nie zrobię sesji?

Myślisz sobie, że byłoby to świetne przeżycie, ale... No właśnie, zawsze jest "jakieś ale". To tylko marna wymówka. Prawda jest taka, że ​​kiedy naprawdę czegoś chcesz, zwykle znajdujesz sposób, aby to zdobyć.

Czy chcesz w końcu zrobić coś dla siebie? Być może dalej będzie dręczyć Cię brak poczucia wartości siebie, bo kolejny raz powiesz jakieś "ale".

Brak czasu? Czas to nie pieniądz, to życie, które przecieka nam przez palce, bo lata mijają w pośpiechu, a marzenia coraz szybciej się oddalają. 

Z biegiem czasu Twoja uroda będzie się zmieniać, bo tak działa biologia. Kobiety, z którymi miałem sesje, w końcu doszły do ​​wniosku, że nie warto czekać. I żałują, że nie przyszły do mnie wcześniej. 

Nie czekaj. Jesteś warta tego, żeby poczuć się znów kobieco! TERAZ

Jak wygląda przeżycie "Pokochaj Siebie"?

Zaczynamy od konsultacji na której wysłucham Twoich oczekiwań i specjalnie dla Ciebie zaprojektuję sesję zdjęciową Twoich marzeń. Z troską przeprowadzę Cię przez etap przygotowań po samą sesję. Sprawię, że poczujesz się komfortowo i dobrze ze sobą

Ponieważ jakość mojej usługi jest dla mnie bardzo ważna, realizuję tylko te sesje, co do których jestem przekonany, że mogę je wykonać na najwyższym poziomie. 

Musimy też nadawać na tych samych falach, żebyś mi zaufała. Tylko wtedy będą mogły powstać dzieła sztuki.

Dlaczego ja?

W mojej pracy zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do klienta.

Dbam o to, aby kobiety, które fotografuję, czuły się komfortowo i swobodnie. Przyjazna i luźna atmosfera eliminuje również stres związany z pozowaniem do aparatu.

 

Na początku kobiety są trochę zdenerwowane sesją, ale w miarę postępu sesji zaczynają się rozluźniać, zamieniając początkowe napięcie w pewność siebie. Po skończonej sesji czują się świetnie ze sobą i idą z podniesioną brodą. 

Moją misją jest nie tylko zrobienie pięknych zdjęć, ale również wydobycie najlepszej wersji Ciebie. Nawet najbardziej nieśmiałą kobietę można odmienić pięknym, profesjonalnym portretem.

Zaufało mi już wiele kobiet, a Ty masz szansę być kolejną z nich. Zrób to dla siebie jak dziesiątki innych kobiet!

Zobacz co mówią opinie:

2023-08-07 20_50_34-Olga Ossowska - Jestem bardzo zadowolona z sesji! Każde zdjecia... _ F
Recencja FB (4).png
Recencja FB (3).png

Czy mogę kupić sesję "Pokochaj Siebie" na prezent?

Jak najbardziej! Jeśli chcesz zakupić sesję dla swojej Żony, Partnerki, Narzeczonej czy Przyjaciółki., to wystarczy, że do mnie napiszesz na: zbaraszewski.fotografia@gmail.com

Voucher możesz odebrać osobiście, skorzystać z wysyłki lub odebrać w formacie PDF.

DSC01608.jpg

Gwarancja

Działam z najwyższą starannością i wiem, że sesja spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Dlatego jeśli w przeciągu 7 dni stwierdzisz, że nie jesteś zadowolona z efektów, to zwrócę Ci pieniądze za wykonaną sesję!

"Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu"

Dziękuję za wiadomość

Masz więcej pytań?
Napisz

bottom of page