top of page
About

Więzi, które wiążą

Razem stworzymy niesamowite przeżycie.....

rodzinne.jpg
rodzinna-2.jpg
About

Dlaczego rodzinne sesje zdjęciowe są ważne dla Twoich bliskich?

Rodzinne sesje zdjęciowe to nie tylko robienie zdjęć, to uchwycenie wspomnień, które zostaną na całe życie. Te wspomnienia przeniosą Cię z powrotem do tamtych chwil i przypomną Ci o miłości i więzi, którą dzielisz z rodziną. Właśnie dlatego rodzinne sesje zdjęciowe są tak ważne, ponieważ uchwycą prawdziwą istotę Twojej rodziny i tworzą cenne chwile, które będziesz pielęgnować na zawsze.

About

Rodzina jest na zawsze

Jako mama zawsze stoisz za kamerą. Chcesz być na zdjęciach z rodziną, ale nie chcesz być tym, który je robi. Fotografia rodzinna to ważny sposób na uchwycenie wspomnień, które pozostaną na całe życie.

 

Jednak znalezienie fotografa, który rozumie Twoją wizję i potrafi uchwycić naturalne chwile, może być trudne. Specjalizuję się w niestandardowej fotografii rodzinnej, która jest dokładnie dostosowana do Twoich potrzeb. Będę współpracować z Tobą, aby zrozumieć Twoją wizję i stworzyć ponadczasowe zdjęcia, które będziesz pielęgnować przez wiele lat.

Przed sesją umówimy się na konsultację, aby omówić wizję sesji rodzinnej i poznać się nawzajem. Podczas tej konsultacji wysłucham Twoich pomysłów i udzielę profesjonalnej porady, aby pomóc stworzyć sesję idealnie dopasowaną do Twojej rodziny.

About

Jeśli pragniesz:

Umocnić więzi rodzinne

Zachować cenne wspomnienia rodzinne

Aby piękne zdjęcia stały się sposobem powrotu do wpsomnień

Dostać namacalną wartość, która z biegiem lat stanie się bezcenna

Stworzyć pamiątkę następnym pokoleniom

Dobrze się bawić i spędzić w końcu czas z rodziną

Chcesz mieć w końcu profesjonalne zdjęcia, a nie robione na szybko smartfonem

Chcesz mieć profesjonalne odbitki zamiast zdjęć schowanych głęboko w pamięci smartfona

Życie jest krótkie i nieprzewidywalne Zachowaj te wspomnienia, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się ostatnia szansa na rodzinne zdjęcie…

About

Kim jestem?

DSC_0830-2_edited.jpg

Jestem Mateusz i jestem fotografem.
 

Miłość do fotografii odkryłem na przełomie gimnazjum i technikum. Uwielbiałem "łapać" ulotność chwili i móc do nich wracać w dowolnym momencie. Fotografia dała mi w życiu wiele radości w tym wiele wygranych konkursów fotograficznych. 


Wracam myślami do pewnej sesji rodzinnej. Było dość dużo członków rodziny, bo aż 14. Dało się zauważyć, że dla tej rodziny był to ich dzień. Cieszyli się tą chwilą, było do dla nich taką odskocznią od problemów dnia codziennego. Było widać, że ta sesja jest dla nich bardzo ważna, że oglądając wykonane fotografie chcą wspominać te chwile przez lata.

Będą mogli zobaczyć jakie ich dzieci były jeszcze małe, jak się fajnie bawili i miło spędzali rodzinny czas. 
 

Dało mi to do zrozumienia, że nigdy nie wiemy czy spotkamy się jeszcze wszyscy razem w takim gronie i że, warto takie chwile móc uwiecznić na fotografiach aby w każdej chwili móc do nich wrócić 🥺

To właśnie chcę Wam podarować - przeżycie i zachowanie cennych wspomnień.

About

Co jeśli nie zrobię sesji?

Żyjąc w codziennym pośpiechu nie zwracamy uwagi jak czas szybko ucieka. 

Prawda jest taka, że czas biegnie DUŻO za szybko! Twoje dzieci ciągle się zmieniają i myślisz, że będziesz pamiętać każdy etap, jakby to było wczoraj. Ale te wspomnienia blakną, a będziesz bardzo wdzięczny za zdjęcia swoich dzieci, kiedy zapomnisz dokładnie, jak małe były te małe palce! Również nie zwracamy uwagi na to jak nasi bliscy szybko odchodzą.

Za 5 lat nie będziesz żałować zainwestowania w rodzinną sesję zdjęciową.  Będziesz żałować, że nie masz tych zdjęć, kiedy będzie już za późno!

Nie czekaj. Zrób coś co na zawsze zostanie w Twojej pamięci, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się ostatnia szansa na rodzinne zdjęcie…

About

Jak wygląda sesja rodzinna?

Zaczynamy od konsultacji na której wysłucham Twoich oczekiwań i specjalnie dla Ciebie zaprojektuję sesję zdjęciową Twoich marzeń. Z troską przeprowadzę Cię przez etap przygotowań po samą sesję. Sprawię, że poczujesz się komfortowo i dobrze ze sobą

Ponieważ jakość mojej usługi jest dla mnie bardzo ważna, realizuję tylko te sesje, co do których jestem przekonany, że mogę je wykonać na najwyższym poziomie. 

Musimy też nadawać na tych samych falach, żebyś mi zaufał. Tylko wtedy będą mogły powstać dzieła sztuki.

Zobacz co mówią opinie:

Recencja FB (5).png
Recencja FB (6).png

Gotowy, Aby Zarezerwować Sesję?

Sesja portretowa rodzinna to prawdziwie przeżycie, które jest idealne dla wszystkich członków rodziny, od noworodków po dziadków, a nawet zwierzęta domowe.

 

Współpracując ze mną, możesz stworzyć piękny i trwały zapis miłości i więzi łączącej Twoją rodzinę i dobrze się przy tym bawić.

 

Dlaczego więc nie zarezerwować sesji już dziś i zacząć tworzyć wspomnienia na całe życie?

"Wspomnienia, które tworzymy z naszą rodziną, są wszystkim"

Contact

Dziękuję za wiadomość

Masz więcej pytań?
Napisz

bottom of page