top of page
About
Happy Portrait

Sesja Wizerunkowa

Zwiększ zaufanie klientów w ciągu 5 sekund

About

Budowanie swojej marki osobistej

Pomagam przedsiębiorcom, takim jak m.in. trenerzy fitness, konsultanci i doradcom, natychmiast przyciągać idealnych klientów w Internecie dzięki autentycznym, efektownym fotografiom, dzięki czemu mogą zarabiać więcej, będąc postrzegani jako eksperci w swojej dziedzinie.

Twoja marka osobista wyróżnia Cię z tłumu, czyni Cię wyjątkowym i interesującym. Pomaga klientom nawiązać z Tobą kontakt.

Twoje zdjęcia stanowią pierwsze wrażenie, jakie robisz na klientach. Powinny być niezwykłe i przekazywać wiadomość, którą chcesz, aby usłyszeli Twoi klienci, gdy pomyślą o Twojej marce.

Powinny także pasować do nastroju i charakteru Twojej firmy, a także strony internetowej i projektu graficznego.
 

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją markę osobistą na wyższy poziom? Silna marka osobista to atut, który może otworzyć drzwi, przyciągnąć możliwości i wyróżnić Cię w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. A jaki jest sekretny składnik atrakcyjnej marki osobistej? Wyjątkowa fotografia!
 

About

Co zyskujesz?

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Zbudujesz zaufanie i wiarygodność

Zrobisz dobre pierwsze wrażenie

Więcej klientów Ci zaufa, dzięki czemu więcej zarobisz

Zbudujesz rozpoznawalność swojej marki osobistej

Szybko przyciągniesz uwagę odbiorców

Większą pewność siebie

Spójny wizerunek pasujący do Twojej marki

ZAUFALI MI

logo_edited.png
sky walk_edited.png
Zamek Czocha czarny.png
19063_edited.png
pobrane (1)_edited.jpg
biały kamień.png
logo skibike kolor (2)_edited.png
east side.png
biblioteka lubań_edited.png
krasicki_edited.jpg
gmina lwówek_edited.png
logo novostrat_edited.jpg
Klinkier.pl.png
About

Kim jestem?

DSC01130_edited.jpg

Jestem Mateusz i jestem fotografem.
 

Miłość do fotografii odkryłem na przełomie gimnazjum i technikum. Uwielbiałem "łapać" ulotność chwili i móc do nich wracać w dowolnym momencie. Fotografia dała mi w życiu wiele radości w tym wiele wygranych konkursów fotograficznych. 

Mam świadomość, jak nieodpowiednia fotografia samego siebie, może mieć wpływ na postrzeganie przez ludzi mojej osoby. Na podstawie zdjęcia profilowego zostałem błędnie oceniony przez klienta, jak się później dowiedziałem - wyglądałem na osobę "mało przyjazną". Dzięki temu przekonałem się, jak ważna jest nasza prezentacja w Internecie.

Dzięki fotografii pomogę Ci wypromować Twoją markę i zyskać zaufanie klientów w ciągu 5 sekund.

About

Jak wygląda sesja wizerunkowa?

 • W jakim miejscu odbywają się warsztaty?
  Jeśli chodzi warsztaty plenerowe to będą to okolice: Gryfów Śląski Świeradów Zdrój Szklarska Poręba Jelenia Góra Szkolenia z obróbki odbywają się online. W przypadku większej grupy zajęcia odbędą się na wynajętej sali.
 • Jaki sprzęt ze sobą zabrać na warsztaty?
  Aparat - najlepszym rozwiązaniem będzie lustrzanka lub bezlusterkowiec. Oczywiście może to być również zaawansowany aparat kompaktowy. Nic nie stoi na przeszkodzie wybrać się na warsztaty z bardziej zaawansowanym smartfonem, który posiada tryb PRO. Obiektywy - najlepiej jak weźmiesz wszystko co masz. Najlepszym rozwiązaniem jest zestaw 2-3 obiektywów. Szerokokątny, z dłuższą ogniskową oraz tele. Dobrym rozwiązaniem będzie również obiektyw o dość szerokim zakresie ogniskowej, np. 24-105 mm. Statyw - będzie on niezbędny w przypadku fotografowania wschodów/zachodów Słońca, fotografii nocnej, fotografii z długim czasem naświetlania, tworzeniu panoram oraz zdjęć HDR. Akumulatory - warto mieć ze sobą zapas 2/3 akumulatorów. Karty pamięci - również warto mieć ze sobą zapasową kartę Filtry - warunek niekonieczny, ale mogą się przydać. Filtr polaryzacyjny, szary. Latarka - niezbędna podczas fotografii nocnej. Najwygodniejszą opcją będzie tzw. czołówka. W przypadku fotografii górskiej, fotografii w okresie jesienno-zimowym, zalecam ubrać ciepłą kurtkę, buty, rękawiczki, raki turystyczne. Warto mieć ze sobą termos, podgrzewacze np. do rękawiczek. Wszystkie pytanie odnośnie sprzętu najlepiej kierować do mnie w wiadomości na: zbaraszewski.fotografia@gmail.com
 • Dron
  W przypadku warsztatów fotografii z drona należy zabrać ze sobą własnego drona oraz wszelkie niezbędne akcesoria (pakiet baterii, ładowarka, opcjonalnie filtry). Loty będą wykonywane w kategorii Otwartej. W przypadku silnego wiatru, deszczu warsztaty będą w innym dogodnym dniu.
 • Czy podczas warsztatów muszę mieć Lightrooma/Photoshopa?
  Obróbka zdjęć podczas warsztatów odbywa się w programach Adobe Lightroom lub Photoshop. Adobe daje możliwość skorzystania z 7-dniowego okresu próbnego, który jest bezpłatny. Można pracować na innym programie, ale należy wziąć pod uwagę, że wtedy uczestnik będzie musiał pracować indywidualnie.
 • Czy otrzymam materiały szkoleniowe?
  Tak, po szkoleniach otrzymasz poradnik korzystania z Lightrooma oraz mały przewodnik o sprzęcie i fotografii :) Wszystkie materiały będą w wersji elektronicznej PDF.
 • Ile trwają warsztaty?
  Szkolenia z obróbki zdjęć trwają od 6 do 7 godzin. Szkolenia plenerowe trwają 2 lub 3 dni

Zobacz co mówią opinie:

2023-08-23 17_53_08-(1) Zbaraszewski - Fotografia _ Facebook.png
2023-08-23 17_54_07-Mateusz Zbaraszewski - Fotografia portretowa _ Facebook.png

Zainwestuj w siebie i swoją markę już dziś

Sesja wizerunkowa to inwestycja w Twój sukces zawodowy. Dobrej jakości fotografie pozostaną z Tobą na lata i będą doskonałym narzędziem do budowania marki osobistej.

 

Pamiętaj, Twoja marka osobista to Twoje dziedzictwo. Pomogę Ci uczynić go wyjątkowym. Skontaktuj się mną już dziś, aby umówić się na konsultację.

 

 

"Nie bój się pokazać światu prawdziwego siebie, autentyczność jest podstawą sukcesu."

Contact

Dziękuję za wiadomość

Masz więcej pytań?
Napisz

bottom of page