top of page
portret kobiecy.webp

Alchemia Kobiecości

Daj mi 3 godziny, a sprawię, że
Twoja samoocena ulegnie zmianie na lepsze.
Zaryzykujesz?

Czym jest Alchemia Kobiecości?

Alchemia Kobiecości, czyli Sesja Kobieca na której skupiam się tylko i wyłącznie na Tobie. Odwracam uwagę od trudności dnia codziennego, a Ty masz szansę pozwolić sobie na chwilę dla siebie i celebrować swoje piękno. Sesja zdjęciowa to nie tylko robienie zdjęć. To Twój dzień, w którym zobaczysz siebie w innym świetle. To dzień relaksu — liczysz się tylko Ty. Zaczynamy od fryzury i makijażu. To odkrywanie swojej kobiecości na nowo. Wiele kobiet w trakcie życia przestaje w siebie wierzyć. Sesja kobieca odczarowuje to wszystko. Każda Kobieta wychodzi ode mnie odmieniona.

DSC06650 insta.webp
DSC04452 kopia_edited.jpg
DSC07008 insta.webp

Czy to jest dla mnie?

Jeśli zastanawiasz się, czy sesja kobieca jest dla Ciebie, to spójrz na powyższe zdjęcia (nie)zwykłych kobiet i uświadom sobie, że i Ty możesz przeżyć taką przygodę.

Twoje piękno jest warte utrwalenia już dziś. Nie musisz czekać, by nadszedł idealny dzień na sesję zdjęciową. Ten moment jest właśnie teraz.


Nie musisz umieć pozować. Sesja kobieca jest tak samo wyzwaniem dla Ciebie, jak była dla innych Kobiet, które zdecydowały się na sesję zdjęciową.


Nie spodziewasz się ile w przeciągu zaledwie 3 godzin możesz w sobie samej odkryć.

DSC05622.webp
DSC05103.webp
DSC04799-kopia.jpg

Jeśli:

Czujesz czasem, że chciałabyś zrobić coś tylko dla siebie?

Chciałabyś poczuć się znów mega atrakcyjna, pożądana, piękna?

Brakuje Ci pewności siebie?

Chciałabyś podnieść poczucie własnej wartości?

Masz obiekcje co do siebie? Do swojego wyglądu?

Przejmujesz się wszystkim i nie masz czasu na odpoczynek i chwilę relaksu?

Brzmi znajomo? Jeśli utożsamiasz się przynajmniej z jednym z tych problemów, to Przeżycie sesji "Alchemia Kobiecości" jest właśnie dla Ciebie!

DSC01190.webp

Cześć.

Jestem Mateusz i jestem fotografem.
 

Uwielbiałem "łapać" ulotność chwili i móc do nich wracać w dowolnym momencie. Fotografia dała mi w życiu wiele radości w tym wiele wygranych konkursów fotograficznych. 


Dzięki fotografii poznałem również moją obecną dziewczynę, dla której wtedy robiłem sesję. Później zdradziła mi, że dzięki tej sesji poczuła większą pewność siebie, że czuje się o wiele bardziej atrakcyjna, bo wydobyłem to z niej na fotografiach. To dało mi do zrozumienia, że fotografia to nie tylko obraz, ale także przeżycie, które może wiele zmienić w naszym życiu.

To właśnie chcę Wam podarować - przeżycie.

Chciałbym Wam uświadomić, że możecie być piękne i czuć się zmysłowo niezależnie od kształtu czy wieku.

Uwierz w to, a efekty z sesji kobiecej zachwycą Ciebie i każdego, z kim się nimi podzielisz!

Wyobraź sobie, że:

  • Wzrośnie Twoja samoocena.

  • Poczujesz się jak Królowa.

  • Zaczniesz siebie o wiele bardziej akceptować.

  • Znajdziesz w końcu czas dla siebie.

  • Będziesz bardziej atrakcyjna w swoich oczach.

  • Udowodnię Ci, że jesteś piękna.

DSC00575.jpg
DSC09320.jpg
DSC05153.jpg

Dlaczego ja?

Alchemia Kobiecości to nie jest zwykła usługa, przynajmniej u mnie. Skupiam całą swoją energię, byś czuła się pięknie. Sesja pomoże Ci odkryć ile w sobie cudowności kryjesz

W mojej pracy zawsze kieruję się indywidualnym podejściem.

Dbam o to, aby kobiety, które fotografuję, czuły się komfortowo i swobodnie. Przyjazna i luźna atmosfera eliminuje również stres związany z pozowaniem do aparatu.

Moją misją jest nie tylko zrobienie pięknych zdjęć, ale również wydobycie najlepszej wersji Ciebie. Nawet najbardziej nieśmiałą kobietę można odmienić pięknym, profesjonalnym portretem.

Zaufało mi już wiele kobiet, a Ty masz szansę być kolejną z nich. Zrób to dla siebie jak dziesiątki innych kobiet!

Zobacz co mówią moje bohaterki:

2024-04-28 10_39_51-Mateusz Zbaraszewski - Fotografia portretowa _ Facebook.png
2024-04-28 10_55_15-Mateusz Zbaraszewski - Fotografia portretowa _ Facebook.png
2023-08-07 20_50_34-Olga Ossowska - Jestem bardzo zadowolona z sesji! Każde zdjecia... _ F

Co jeśli nie zrobię sesji?

Myślisz sobie, że byłoby to świetne przeżycie, ale... No właśnie, zawsze jest "jakieś ale". Prawda jest taka, że ​​kiedy naprawdę czegoś chcesz, zwykle znajdujesz sposób, aby to zdobyć.

Czy chcesz w końcu zrobić coś dla siebie? Być może dalej będzie dręczyć Cię brak poczucia wartości siebie, bo kolejny raz powiesz jakieś "ale".

Jako kobieta na co dzień pełnisz różne role: matki, żony, kobiety sukcesu. Ale te kilka godzin podczas sesji wystarczy, aby przypomnieć Ci, jak ważna jesteś.


Kiedy ostatni raz spełniłaś swoje małe marzenia i spędziłaś dzień tak, jak chciałaś? Wyobraź sobie, że podczas sesji zdjęciowej dzieją się same piękne chwile. Dzięki temu wzrośnie Twoja samoocena, poczujesz się pewniej, dostrzeżesz więcej swoich zalet i bardziej pokochasz siebie.

Nie czekaj. Jesteś warta tego, żeby poczuć się znów kobieco

To jest Twój czas, właśnie teraz.

Ale ja nie umiem pozować :(

Nierzadko słyszę na początku sesji fotograficznej słowa: jestem drewnem, nie umiem pozować. To absolutnie normalne! Sesja kobieca będzie dla Ciebie przyjemnością. Nie musisz umieć pozować, będę Cię instruować. Pokażę Ci, że nie ma niefotogenicznych kobiet, są tylko źle zrobione zdjęcia. A Twoje będą meeega!
Zdejmuję z Ciebie odpowiedzialność o to, jak wyjdziesz na zdjęciach.

Ułożę Cię najlepiej, jak się da! Odpuść sobie stres z tym związany.

Zobacz jaką można przejść metamorfozę

DSC00665.webp

Jak wygląda przeżycie "Alchemia Kobiecości"?

1

Konsultacja - spotkanie przed sesją

Spotykamy się osobiście lub online w zależności od Twojej dyspozycyjności. Opowiesz mi, jak według Ciebie wygląda Twoja wymarzona sesja. Chcę wydobyć z Ciebie właśnie to, po co do mnie przyszłaś. Konsultacja pomoże zaprojektować specjalne dla Ciebie idealną sesję. Dowiesz się wszystkiego, krok po kroku jak przebiegać będzie Twoja wymarzona sesja.

Dostaniesz również ode mnie mój autorski poradnik "Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?"

Ponieważ jakość mojej usługi jest dla mnie bardzo ważna, realizuję tylko te sesje, co do których jestem przekonany, że mogę je wykonać na najwyższym poziomie. 

Musimy też nadawać na tych samych falach, żebyś mi zaufała.

Tylko wtedy będą mogły powstać dzieła sztuki.

Konsultacja jest PŁATNA!

2

Konsultacja stylizacyjna

Jest to kolejny etap projektowania wymarzonej sesji.


Konsultacja stylizacyjna jest w trybie online.  Podczas tego spotkania zrobimy przegląd Twojej garderoby i dobierzemy ubiór do wizji sesji. Jeśli nie chcesz wykorzystać ubrań ze swojej szafy, to rozwiążemy ten problem :)

3

Dzień sesji

Jest to Twój dzień, w którym zobaczysz siebie w innym świetle :) To dzień relaksu — liczysz się tylko Ty. Zaczynamy od fryzury i makijażu — jest to wspaniały sposób na podkreślenie naturalnych cech,  poczujesz się piękna i zrelaksowana.


Podczas sesji prowadzę Cię przez każdy etap za rękę. O nic nie musisz się martwić, możesz się zrelaksować, być sobą i po prostu dobrze się bawić. Zadbam o Twoje pozowanie, ułożenie ciała, tak abyś wyglądała jak najlepiej :)

Atmosfera jest przyjacielska. W czasie sesji tworzymy zespół który działa dla wspólnego celu – wydobyć z Ciebie jak najwięcej piękna i Cię uszczęśliwić. 


Po sesji wspólnie wybieramy zdjęcia, które zostaną dopracowane podczas edycji :)


To jest sesja dla Ciebie i nie wypuszczę Cię bez genialnych ujęć :)

4

Finał sesji

Nadszedł czas na podziwianie efektów naszej wspólnej pracy. Dostaniesz piękny box w wybranym przez Ciebie kolorze, a w nim Twoje oszałamiające portrety.

Czy mogę kupić sesję "Alchemia Kobiecości" na prezent?

Jeśli jesteś Kobietą – myślałaś może, by podsunąć partnerowi taki pomysł na świętowanie Twoich urodzin, rocznicy, Dnia Kobiet? A może warto dać sobie samej prezent w postaci sesji zdjęciowej?


Jeśli jesteś Mężczyzną – gwarantuję Ci, że sesja kobieca to idealny pomysł na prezent. Nie każda kobieta chce dostać kolejną błyskotkę, czy torebkę. Chcą czuć się pożądane, piękne i docenione.
Kolejna cudowna okazja do wręczenia sesji kobiecej ukochanej osobie to Dzień Kobiet.

Voucher możesz odebrać osobiście, skorzystać z wysyłki lub odebrać w formacie PDF.

DSC01608.jpg

Jak zapisać się na sesję?

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a ja odezwę się do Ciebie i przedstawię szczegóły.

Kliknij przycisk poniżej aby przejść do formularza zgłoszeniowego.

Gwarancja

Działam z najwyższą starannością i wiem, że sesja spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Dlatego jeśli w przeciągu 7 dni stwierdzisz, że nie jesteś zadowolona z efektów, to zwrócę Ci pieniądze za wykonaną sesję!

"Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu"

Chcesz się zapisać i porozmawiać o Twojej wymarzonej sesji?
Wypełnij poniższy formularz.

Dziękuję za wiadomość.

Odezwę się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

bottom of page