top of page

Fotografia nieruchomości

Logo 2024 - białe, mała czcionka.png

Profesjonalne zdjęcia to inwestycja

Chcesz w krótkim czasie sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie i uzyskać dobrą cenę? Chcesz aby Twoja oferta wyróżniała się spośród setek innych, a nie dysponujesz wysokiej jakości fotografiami?

Twoim celem jest przyciągnięcie jak największej liczby osób zainteresowanych ofertą.

Aby to zrobić, potrzebujesz zdjęć wysokiej jakości. Chętnie Ci w tym pomogę.

Na dzisiejszym rynku nieruchomości zdjęcia i inne materiały wizualne są bardzo ważne dla powodzenia sprzedaży lub wynajmu. Niestety wielu uczestników rynku wciąż nie jest tego świadomych, a ich oferty pozostawiają wiele do życzenia.

 

Przygotuję dla Ciebie materiały, które wyróżnią Twoją ofertę i zaprezentują nieruchomość w atrakcyjny i ciekawy sposób

Dlaczego warto?

Nie wiesz, czy warto inwestować w fotografię swojej nieruchomości? Jesteśmy wzrokowcami, więc wizualna część oferty oddziałuje na nas najbardziej. Dlatego warto zainwestować w przyciągające zdjęcia które pomogą w promocji Twojego obiektu i będą pracować dla Ciebie przez kolejne lata. Kiedyś myślałem podobnie, ale z czasem zrozumiałem jaką siłę i wartość mają dobre zdjęcia. Dzięki nim mój proces wynajmu i sprzedaży nieruchomości zmienił się diametralnie. Mogę zrobić to samo dla ciebie. Jeśli chcesz stworzyć skuteczną ofertę, która przyciągnie zainteresowanych, skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o tym, jak mogę Ci pomóc..

Willa Świeradówka (11).webp

JAKOŚĆ PRZYCIĄGA JAKOŚĆ

Jeśli Twoja firma przestrzega najwyższych standardów, to wizerunek Twojej firmy również powinien być najwyższej jakości. Dobre jakościowo zdjęcia pokazują, że sprzedający lub wynajmujący dbają o prezentację swojej nieruchomości i są skłonni do inwestowania w nią.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Pamiętaj, że 3 fantastyczne zdjęcia znacznie przewyższają 25 średnich zdjęć. Nikt nie ma czasu siedzieć i przeglądać miliona zdjęć tego samego projektu, więc oprócz tworzenia wysokiej jakości obrazów pomogę Ci uprościć listę ujęć, aby jak najlepiej zaprezentować obiekt.

Fotografia wnętrz, nieruchomości, apartamentów (9).webp
Willa Świeradówka (24).webp

PIERWSZE WRAŻENIE

Twoje zdjęcia stanowią pierwsze wrażenie, jakie robisz na klientach. Powinny być niezwykłe i pokazywać wartości Twojej nieruchomości.

ZAUFALI MI

logo_edited.png
sky walk_edited.png
Zamek Czocha czarny.png
19063_edited.png
pobrane (1)_edited.jpg
biały kamień.png
logo skibike kolor (2)_edited.png
east side.png
biblioteka lubań_edited.png
krasicki_edited.jpg
gmina lwówek_edited.png
logo novostrat_edited.jpg
Klinkier.pl.png

Referencje

Fotografuję

WNĘTRZA I ZEWNĘTRZ

Są to ujęcia podstawowe (szerokie) każdego pomieszczenia, oraz w zależności od potrzeby:
- wąskie kadry, detale, zdjęcia pionowe (do wykorzystania na instagramie), zdjęcia wyposażenia, wnętrz mebli, szaf, zdjęcia o zmierzchu i wieczorne (klimatyczne) wnętrz. Zdjęcia klatki schodowej, części wspólnych budynku, infrastruktury sportowej, rekreacyjnej.

Fotografia wnętrz, nieruchomości, apartamentów (14).webp
krajobraz.jpg

HOTELE, APARTAMENTY, OBIEKTY TURYSTYCZNE

Zdjęcia budynku, najbliższego otoczenia, atrakcji, pobliskich terenów zielonych, ważnych punktów w okolicy, zdjęcia o zmierzchu.

Wykorzystując drona, zapewniam wspaniałe zdjęcia lotnicze, które oferują wyjątkową perspektywę i podkreślają rozległe widoki i naturalne krajobrazy otaczające Twój obiekt.

Korzyści

01

Szybsza sprzedaż lub wynajem nieruchomości

Profesjonalne zdjęcia wnętrz to gwarancja bezproblemowej i szybkiej sprzedaży lub najmu mieszkania, domu czy lokalu użytkowego. Osoby poszukujące nieruchomości przeglądają setki ofert dziennie. Masz mniej niż 1 sekundę aby przyciągnąć ich uwagę. Atrakcyjne fotografie wnętrz nieruchomości gwarantują, że nikt nie przejdzie obok Twojej oferty obojętnie. Większe zainteresowanie ofertą oznacza szybszą sprzedaż i krótsze zamrożenie kapitału, który mógłby w tym czasie pracować.

02

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości za wyższą cenę

Oferty nieruchomości z profesjonalnymi zdjęciami cieszą się większą popularnością. Potencjalni klienci częściej odwiedzają takie ogłoszenia, częściej piszą, dzwonią i są bardziej skłonni do obejrzenia mieszkania osobiście. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższą cenę sprzedaży, ponieważ sprzedawca nie musi martwić się problemem niskiego zainteresowania, który często prowadzi do obniżenia ceny w celu skompensowania deficytu zainteresowanych. Profesjonalna fotografia wnętrz sprawi, że Twoje ogłoszenie będzie chętnie odwiedzane, a Ty nie będziesz musiał obniżać ceny.

03

Fotografia nieruchomości to oszczędność czasu i pieniędzy

Zdjęcia nieruchomości wykonane przez fotografa wnętrz to gwarancja dużego zainteresowania ofertą. Szybsza sprzedaż oraz brak konieczności obniżania ceny to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz zawracać sobie głowy niesprzedaną bądź niewynajętą nieruchomością. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować. Masz więcej czasu dla siebie i mniej problemów. Co więcej, możesz jeszcze na tym zarobić, sprzedając lub wynajmując po wyższej cenie. Profesjonalna fotografia nieruchomości to inwestycja, która się po prostu opłaca.

Opinie Klientów

"Nasi goście są zachwyceni, że wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. A wręcz niektórzy są zaskoczeni."

East Side

Jak to wygląda?

Konsultacja

Na spotkaniu rozmawiamy o wnętrzach oraz ich przygotowaniu. Dowiem się czego oczekujesz i na tej podstawie dopasuję pakiet pod Twoje wymagania.

Sesja zdjęciowa

Średnio sesja zdjęciowa trwa 3 godziny, ale jest to zależne w dużej mierze od ilość wnętrz oraz wykonanych zdjęć.

Po sesji

Po sesji przygotowuję zdjęcia do wglądu które pokazuję klientowi i razem wybieramy te najlepsze. To one w dalszym etapie zostaną poddane edycji.

Jak zamówić usługę?

Przed zamówieniem usługi spotykamy się aby porozmawiać o Twoich potrzebach związanych z fotografią nieruchomości oraz muszę zobaczyć wnętrza do fotografowania.

Podczas tej rozmowy podpowiadam o jakiej porze warto wykonać zdjęcia, jak przygotować wnętrze na sesję. 

Ta rozmowa jest podstawą do przedstawienia oferty która jest bezpośrednią odpowiedzią na Twoje potrzeby.


Jeśli wszystko się zgadza i chcesz podjąć współpracę ze mną to wtedy przesyłam dane do wpłaty lub wystawiam dla Ciebie fakturę.

 

Po opłaceniu masz już zarezerwowany termin i możemy przystąpić do realizacji.

Fotografia wnętrz, nieruchomości, apartamentów (1).webp

Napisz do mnie

Porozmawiajmy o fotografiach dla Twojej firmy.

Dziękuję za wiadomosć :)

bottom of page